Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY PLUS
Jacek Prusinowski
Patron dnia: św. Ireneusz, biskup i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 28 czerwca 2022

Ogłoszenia

Wierzymy, że dobro wraca!

piątek, 24 kwietnia 2020 16:31 / Autor: Robert Kłos
Robert Kłos

Drodzy Słuchacze i Przyjaciele Radia Plus Radom!

Jeśli cenią Państwo to, co robimy na antenie Radia Plus Radom, na stronie www.radioplus.com.pl i w mediach społecznościowych, to bardzo serdecznie prosimy Was o gest solidarności. Dzięki temu możecie umożliwić nam pokrycie koniecznych kosztów emisji programu, wesprzeć produkcję Waszej ulubionej audycji i pomóc naszym reporterom dotrzeć do Waszej okolicy, aby przekazać ważne informacje dnia.

Wasza pomoc ma dla nas realne znaczenie. Nasza rozgłośnia w głównej mierze utrzymuje się z reklam i sprzedaży czasu antenowego. Jednak czas pandemii spowodował, że wielu reklamodawców, obawiając się o biznesową przyszłość, zawiesiło swoją aktywność reklamową lub odłożyło ją w czasie.

Dlatego w tej wyjątkowej chwili potrzebujemy Waszego wsparcia. Jeśli chcecie pomóc nam w utrzymaniu rozgłośni diecezjalnej i umożliwić nam ewangelizację, uprzejmie prosimy o darowiznę na nasze konto:

Bank Spółdzielczy w Jedlińsku: 77 9132 0001 0000 0189 3000 0010

Tytułem: Darowizna na cele statutowe Radia Plus Radom.

Przy okazji, chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy od wielu lat okazują nam swoje zaufanie i wspierają Radio Plus Radom:

- dziękujemy Właścicielom, Prezesom wielu lokalnych firm i Przedsiębiorcom za współpracę reklamową i promocyjną,

- dziękujemy całej rzeszy Samorządowców od lat współpracujących z nami dla dobra swoich małych Ojczyzn,

- dziękujemy wszystkim naszym Słuchaczom i Przyjaciołom za bycie z nami w dobrych i trudnych chwilach oraz za motywujące słowa, modlitwę i duchową łączność.

Dziękujemy wszystkim, którzy pokazują nam, że nasza praca ma sens, że w trudnych chwilach możemy liczyć na siebie nawzajem.

W intencji wszystkich dobrodziejów naszej rozgłosni jest odprawiana msza święta w katedrze Opieki NMP w Radomiu w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 12.30 (transmitowana na naszej antenie).

W imieniu Redakcji Radia Plus Radom

ks. Jacek Wieczorek

Dyrektor Radia Plus Radom

ZAPRASZAMY DO NAS