Patron dnia: św. Katarzyna ze Sieny, dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy
Dziś jest: Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Remis Radomiaka

poniedziałek, 01 kwietnia 2024 15:37 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Radomiak Radom zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1. Pojedynek 26. kolejki PKO Ekstraklasy rozegrany został 1 kwietnia 2024 roku w Krakowie. Gola dla Zielonych z 70 metrów strzelił ... bramkarz!

Podczas meczu rozegranego w Poniedziałek Wielkanocny, 1 kwietnia 2024 roku w Krakowie Radomiak Radom zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1. Bramkę dla radomian zdobył bramkarz Gabriel Kobylak.

W 63 minucie boisko opuścił Vagner Dias za faul na Wojciechu Hajdzie. W 66 minucie meczu bramkarz Zielonych Gabriel Kobylak wybił piłkę sprzed własnego pola karnego. Następnie piłka przeleciała przed bramkę rywali i po kilku odbiciach ... wpadła do siatki! W ten sposób bramkarz stał się zdobywcą wyrównującej bramki dla Radomiaka Radom.

Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1:1 (1:0).
Bramki: Yakuba 4' - Kobylak 66'.

Puszcza: Zych - Craciun, Sołowiej (46' Wojcinowicz), Mroziński, Yakuba, Poczobut (65' Tomalski), Serafin, Jin-Hyun, Majchrzak (65' Stępień), Hajda (81' Thiago), Zapolnik.
Radomiak: Kobylak - Jakubik (46' Grzesik), Rossi, Vusković, Abramowicz, Semedo (88' Leandro), Luizao, Jordao (75' Donis), Wolski (65' Machado), Dias, Rocha (46' Jardel).

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Żółte kartki: Rossi, Vusković, Wolski. Czerwona kartka: Vagner Dias.

Radomiak Radom zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli, rozegrał 26 pojedynków, na koncie ma 32 punkty.