Na antenie: ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: św. Jadwiga Śląska
Radio Plus Radom /SPORT/Wojskowi zapraszają na Turniej Partnerstwa Regionalnego

Sport w Radomiu.

Wojskowi zapraszają na Turniej Partnerstwa Regionalnego

10 październik 2019 / Tekst

Turniej Partnerstwa Regionalnego "Czarni 2019" to kolejny etap przygotowań zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom do zbliżającego sezonu 2019/2020 w PlusLidze. W piątek, 11 października o godzinie 18:30 w hali MOSiR przy ul. Narutowicza w Radomiu odbędzie się uroczysta prezentacja drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom.

Udział w trzydniowych zawodach wezmą Aluron Virtu CMC Zawiercie, Indykpol AZS Olsztyn oraz GKS Katowice.

W sobotę i niedzielę zmagania przeniosą się do Kozienic. W hali przy ul. Głowaczowskiej Czarni powalczą z AZS-em (sobota, godz. 18) i GKS-em Katowice (niedziela, godz. 12.30). Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Harmonogram spotkań Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019:

▶️Piątek (11 października) - hala MOSiR Radom:16:30 - GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn18:30 - Prezentacja drużyny Cerrad Enea Czarni Radom19:30 - Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron Virtu CMC Zawiercie

▶️Sobota (12 października) - hala KCRiS w Kozienicach15:30 - Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice18:00 - Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

▶️Niedziela (13 października) - hala KCRiS w Kozienicach10:30 - Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie12:30 - Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice

Podczas całego turnieju zbierane będą fundusze na leczenie Franka, wcześniaka chorego między innymi na wadę serca, dysplazję oskrzelowo-płucną czy wrodzone zapalenie płuc.

ARTYSTA TYGODNIA

Znów jesteś ze mną

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY