Dziś jest: Sobota, 27 kwietnia 2024

Kolejny brązowy krążek dla Radomia

sobota, 24 sierpnia 2019 18:26 / Autor: Monika Nowakowska
Monika Nowakowska

To kolejny udany dzień dla radomskich zawodników! Na zakończenie drugiego dnia Mistrzostw Polski seniorów w Lekkiej Atletyce radomska sztafeta kobiet 4x100 metrów w składzie: Martyna Osińska, Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska i Martyna Kotwiła zdobyła brązowy medal.

Złoto zdobyła sztafeta pań, reprezentująca barwy klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz SL, a na drugim miejscu uplasowała się sztafeta KS AZS AWF Wrocław.

To już czwarty medal na tych mistrzostwach zawodników RLTL ZTE Radom.

Wśród zawodników, którzy walczą o medale jest ponad dwudziestu reprezentantów Radomia, m.in. Martyna Kotwiła, Natalia Wosztyl czy Aneta Rydz. Radomianie powalczą o medale zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i w biegach sztafetowych.