Patron dnia: św. Florian, żołnierz, męczennik
Dziś jest: Sobota, 04 maja 2024

Radomiak wygrał na wyjeździe

sobota, 27 października 2018 15:40 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka przełamali złą passę na wyjeździe. Wygrali z Siarką Tarnobrzeg 2:0.

W tym sezonie Radomiak słabo prezentuje się na wyjazdach. "Zieloni" wygrali tylko raz - w lipcu z Ruchem Chorzów.

W pierwszej połowie podopieczni Dariusza Banasika nie pokazywali najlepszej piłki. Radomiak grał niedokładnie i nie potrafił skonstruować skutecznej ofensywnej akcji. Bliższa strzelenia gola była Siarka. Niespodziewanie to jednak "Zieloni" objęli prowadzenie. W 28. minucie błąd w obronie gospodarzy wykorzystał Damian Szuprytowski.

W drugiej połowie Radomiak zagrał dużo lepiej. "Zieloni" stwarzali groźne sytuacje. Dwie "setki" zmarnował Patryk Mikita, który z kilku metrów nie trafił do bramki. Na 2:0 pięknym strzałem z dystansu podwyższył Filipowicz. Do końca meczu wynik nie zmienił się. Radomiak przełamał złą passę na wyjazdach.

W środę Radomiak zagra zaległy mecz z Błękitnymi Stargard.

SIARKA TARNOBRZEG - RADOMIAK RADOM 0:2 (0:1)

Bramki: Szuprytowski '28, Filipowicz '78