Patron dnia: św. Jan I, papież i męczennik
Dziś jest: Sobota, 18 maja 2024

Wygrana Radomki Radom!

piątek, 27 października 2017 22:34 / Autor: Michał Kaczor

Siatkarki E. Leclerc Radomki Radom pokonały Krosno Glass Karpaty 3:2. To kolejny mecz zakończony tie-breakiem.

E. Leclerc Radomka nie najlepiej rozpoczęła spotkanie w Krośnie. Pierwszy set gospodynie zdecydowanie wygrały 25:15. Ogromne emocje były w drugiej odsłonie. Tutaj o wyniku zdecydowała gra na przewagi. Więcej zimnej krwi zachowały siatkarki Radomki i wygrały 26:24.

Trzeci set ponownie padł łupem Krosno Glass Karpaty. Tym razem jednak przewaga już nie była tak znaczna – 25:21. W czwartej odsłonie siatkarki Radomki długo goniły wynik. W końcówce jednak udało im się doprowadzić do remisu i nieznacznie wygrać 25:23.

W tie-breaku E. Leclerc Radomka wygrała 15:13 i cały mecz 3:2. Warto dodać, że to kolejny pięciosetowy bój podopiecznych trenera Jacka Skroka. W tym sezonie w 5 meczach Radomka rozegrała aż 25 setów!

Krosno Glass Karpaty – E. Leclerc Radomka Radom 2:3 (25:15, 24:26, 25:21, 23:25, 13:15)