Dziś jest: Wtorek, 30 kwietnia 2024

Rosa pokonała Trefl Sopot

niedziela, 05 lutego 2017 20:53 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

O wadze tego meczu świadczą liczby. Był to 34 mecz radomskich koszykarzy w ciągu 4 miesięcy! Dla porównania drużyny grające w lidze tyle pojedynków rozgrywają przez cały sezon!

Przez cały mecz wynik gonili goście. Dopiero w czwartej kwarcie doprowadzili do remisu 66:66. Radomskie Smoki przez kilka ładnych minut nie były w stanie znaleźć drogi do kosza Trefla. Ale dobra gra w obronie skutkowała ostatecznym triumfem 79 do 73. Trener Rosy Wojciech Kamiński:

Ostatnio radomianie przerwali serię porażek, a teraz poszli za ciosem. Dzięki zwycięstwu pozostają w grze o play-off. Dobre zawody rozegrał Jarosław Zyskowski: