Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Radom lepszy od Warszawy

sobota, 01 października 2016 23:42 / Autor:

Radomiak Radom wygrał dziś z Polonią Warszawa 1:0. Była to 11 kolejka drugoligowych zmagań.

Radomscy piłkarze przez ponad godzinę grali bez jednego zawodnika po czerwonej kartce Bemby. Dwie minuty przed zejściem z boiska nie strzelił on rzutu karnego. Mimo wszystko to Radomiak udowodnił swoją przewagę na boisku. W doliczonym czasie gry do I połowu meczu bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Maciej Świdzikowski . Zieloni rozegrają kolejny mecz w Elblągu z Olimpią. Obecnie zajmują trzecie miejsce z 6 punktami straty do lidera, którym jest Raków Częstochowa.

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
(Świdzikowski 45') Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Kwiek (70' Stąporski (90' Śliwiński)), Agu, Kościelny, Bemba, Brągiel (90' Kucharski), Cupriak (62' Lisowski) Polonia: Pusek - Bochenek, Choroś (87' Kokot), Woroch, Wojdyga, Zapaśnik (62' Małek), Oświęcimka, Nakrosius, Tomaszewski (38' Marczak), Kluska (68' Wiśniewski), Pawela