Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Dziś jest: Sobota, 25 czerwca 2022

Kozienice

Kobiety Kobietom z Gminy Kozienice

czwartek, 19 maj 2022 19:35 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Dorota Wellman i Julia Mikołajczyk wzięły udział w drugim spotkaniu z cyklu Kobiety Kobietom realizowanego w Kozienicach.

Dzisiaj sala koncertowo-kinowa w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach znów wypełniła się po brzegi za sprawą drugiego wykładu z cyklu Kobiety Kobietom. Panie z gminy Kozienice przyszły spotkać się z Dorotą Wellman i Julią Mikołajczyk. Jako pierwsza na scenie pojawiła się aktorka Julia Mikołajczyk. Opowiedziała o charyzmie i odwadze jako super mocach kobiet. - Tak naprawdę to  będzie wywiad z kobietami jak one radzą sobie na scenie życia. Wykład motywacyjny chcę połączyć z treningiem, który będzie wywiadem z samym sobą - usłyszeliśmy od Juli Mikołajczyk:

Później dziennikarka, prezenterka telewizyjna i radiowa Dorota Wellman mówiła o tym jak można połączyć pracę zawodową ze szczęściem rodzinnym. Według niej klucz do sukcesu to dobra organizacja, którą niektóre kobiety opanowały do perfekcji:

Projekt "Kobiety kobietom" to również okazja do pomagania, ponieważ podczas spotkań można wesprzeć zbiórkę środków na walkę z rakiem piersi i dofinansowanie badań USG dla kobiet w przedziale wiekowym 18-49 lat.

Inicjatorką projektu Kobiety Kobietom jest wiceburmistrz Kozienic Dorota Stępień, a jego patronem medialnym Radio Plus Radom.