Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Magda Gliszczyńska, Sylwa Pysiak
Patron dnia: św. Ireneusz, biskup i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 28 czerwca 2022

RADOM

Z Radomia na Targi Kielce

piątek, 17 czerwca 2016 12:06 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł / Radio Plus Radom
Weronika Chochoł
Miasto Radom, Port Lotniczy Radom i Targi Kielce pospisały umowę o współpracy. Od tej pory Targi Kielce będą mogły organizować wydarzenia bezpośrednio z radomskiego lotniska.

Współpraca ma charakter głównie marketingowy. Miasto Radom będzie promowało Targi Kielce zarówno na lotnisku jak i w całym Radomiu. Podobnie w Kielcach, Radom oraz Port Lotniczy promowane będą zarówno podczas Targów, jak i na terenie miasta. Jak mówi Dorota Sidorko - Prezes Zarządu Portu Lotniczego Radom, dzięki tej współpracy Targi Kielce będą mogły rozpoczynać się w Radomiu:

Targi Kielce to drugi w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw, a także jeden z dwóch liderów polskiego rynku targowego. Rocznie do Kielc przyjeżdża ponad 220 tysiące gości z 56 krajów, by zobaczyć oferty ponad sześciu tysięcy firm prezentujących się na Targach. Andrzej Mochoń - Prezes Zarządu Targów Kielce cieszy się z podpisania umowy i wierzy w powodzenie Portu Lotniczego Radom. Gwarantuje również rzetelną współpracę:

Umowa podpisana została w piątek, 17 czerwca, jednak jak zapewnia Radosław Witkowski - prezydent miasta - to nie jedyna propozycja, jaką Radom ma do zaoferowania Kielcom:

W ramach współpracy promocja rozpoczyna się w momencie podpisania umowy, a pierwsze wspólne targi odbędą się we wrześniu tego roku.