Patron dnia: św. Stanisław Kazimierczyk, prezbiter

Enea Energia Kozienice wygrywa u siebie

niedziela, 09 października 2022 13:13 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja, fot. Enea Energia Kozienice
Kamil Zapora

W sobotę 8 października Enea Energia Kozienice na własnym stadionie podjęła piłkarzy MKS-u Mazovii II Mińsk Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Pierwsza bramka meczu padła na sam koniec pierwszej połowy, bo w 45 minucie. Piłkę do bramki posłał Michał Kucharczyk zapewniając gospodarzom prowadzenie przed zejściem do szatni.

Po dziesięciu minutach drugiej połowy Enea Energia Kozienice prowadziła już 2:0 po bramce Bartłomieja Książka. Do samego końca wydawało się, że właśnie takim wynikiem zakończy się sobotnie spotkanie, jednak w doliczonym czasie gry Aleksander Dzięcielski wywalczył dla Mazovii honorowego gola.

Po ośmiu meczach w V lidze 2022/2023 Enea Energia Kozienice zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Na swoim koncie ma już sześć zwycięstw, a także dwie porażki.