Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica

Radomiak w II lidze

środa, 17 czerwca 2015 19:08 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł
Zwycięstwo Radomiaka w Sandomierzu!
Drużyna Radomiaka Radom w II lidze! W barażowym meczu, jaki rozegrany został w środę, 17 czerwca w Sandomierzu drużyna Radomiaka Radom pokonała Wisłę Sandomierz 2: 1. Radomianie wywalczyli tym samym awans do II ligi piłki nożnej. Zwycięskie gole dla Zielonych strzelili: Stanisławski w 12 minucie i Leandro w 55 minucie meczu. Awans Radomiaka oznacza, że Broń zachowa w nowym sezonie stypendia na dotychczasowym poziomie. W związku z tym, że stadion przy ul. Struga nie spełnia wymogów licencyjnych na II ligę, swoje mecze domowe Radomiak będzie rozgrywał na stadionie Broni. Mecz na żywo ogladali także kibice na Placu Jagiellońskim, na specjalnie przygotowanym telebimie. Przyszło mnóstwo zwolenników Zielonych. Była tez okazja do spotkania z piłkarzami, którzy około godz. 22:00 pojawili się w w Radomiu po zwycięzkim meczu. Fetę z okazji zwycięstwa będzie jeszcze długo słychać na ulicach miasta...