Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Piotr Jerzy Frassati
Dziś jest: Poniedziałek, 04 lipca 2022

Piłka nożna

Kibice Radomiaka wspierają trenera Dariusza Banasika

niedziela, 24 kwietnia 2022 14:17 / Autor: Michał Kaczor
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
Michał Kaczor

W mediach pojawiły się informacje, że pozycja trenera Dariusza Banasika w Radomiaku jest niepewna. Stowarzyszenie kibiców wydało oświadczenie, w którym wspiera szkoleniowca "Zielonych".

Po ostatnich słabszych wynikach Radomiaka (klub nie wygrał 7 ostatnich spotkań) w mediach pojawiły się informacje, że pozycja trenera Dariusza Banasika jest niepewna. Na briefingu prasowym przed meczem z Cracovią (0:1 - przyp. red.) szkoleniowiec mówił, że czuje wsparcie zarządu.

Dziś oświadczenie wydało Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak". Kibice wyrazili swoje zaufanie dla trenera Banasika.

- Ostatnie wyniki w lidze są dalekie od oczekiwań tak mocno rozbudzonych rundą jesienną. Pamiętajmy jednak, że piękna ekstraklasowa przygoda dla Radomiaka i Radomia będzie trwała dalej w kolejnym sezonie. Niewątpliwy sukces to między innymi zasługa trenera Darka, który robi tu mega robotę. Darek trzymaj się wszyscy dobrze wiemy, że kiepska passa wkrótce się odwróci. Wierzymy w Ciebie bo nigdy nie dałeś powodu by było inaczej. U Kibiców masz OLBRZYMI kredyt zaufania - czytamy w oświadczeniu.

Pod wodzą trenera Dariusza Banasika Radomiak awansował z 2. ligi do Ekstraklasy. Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek klub zajmuje 6. miejsce w tabeli, ale w tym roku wygrał tylko jeden mecz.