Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: bł. Wincenty Lewoniuk i męczennicy z Pratulina
Dziś jest: Niedziela, 23 stycznia 2022

Siatkówka

E.Leclerc Moya Radomki w wielkim stylu zainauguruje mecze w hali RCS-u

czwartek, 13 stycznia 2022 15:29 / Autor: Magdalena Król
foto: FB/Radomka Radom
Magdalena Król

To będzie pierwszy mecz siatkówki w hali Radomskiego Centrum Sportu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 17 stycznia, o godzinie 17.30.

Pierwszym meczem siatkówki rozegranym w hali przy Struga 63 miał być pojedynek Cerrad Enea Czarnych Radom z Asseco Resovią Rzeszów. Mecz ten miał być rozegranym w piątek, 14 stycznia. Jednak ze względu na przypadki zakażenia koronawirusem w ekipie z Radomia, to E.Leclerc Moya Radomka Radom zainauguruje siatkarskie zmagania w Radomskim Centrum Sportu. Mecz odbędzie się w poniedziałek, 17 stycznia, o godzinie 17.30 z Uni Opole.

Na to spotkanie będzie obowiązywała promocyjna cena biletów, czyli 5 zł. Ponadto E.Leclerc Radom przygotował dla swoich klientów niespodziankę. Wszyscy, którzy zrobią zakupy za min. 100 zł dostaną kupon upoważniający do bezpłatnej wejściówki na mecz. Bilet będzie można odebrać przed meczem w kasie hali przy ul. Struga 63 mówi dyrektor klubu Łukasz Kruk:

Podczas wydarzenia Kino Helios zorganizuje kącik dziecięcy, gdzie pociechy będą mogły bawić się, kolorować, skręcać balony, mieć pomalowane buźki i zajadać się popcornem.

Od dzisiaj na naszej antenie będą do zdobycia wejściówki na ten mecz. Mamy do rozdania 10 podwójnych biletów.