Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

Czarni odwrócili losy meczu i wygrali!

poniedziałek, 03 stycznia 2022 20:07 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom pokonali Projekt Warszawa 3:2. "Wojskowi" przegrywali już 0:2!

Pierwszy set był bardzo zacięty i o końcowym rezultacie zadecydowała gra na przewagi. Więcej zimnej krwi zachowali siatkarze z Warszawy i wygrali 28:26. W drugiej odsłonie Projekt wyraźnie przeważał i tym razem gospodarze triumfowali 25:19. W trzeciej odsłonie zmienił się obraz gry. Projekt zaczął grać gorzej, a radomianie skutecznie. Efektem tego był set na koncie Cerrad Enea Czarnych Radom (25:17). W czwartej odsłonie ponownie wygrali "Wojskowi", ale tym razem po grze na przewagi (26:24). Dużo emocji przyniósł tie-break. Przez długi czas utrzymywał się wynik w okolicach remisu. W końcówce ważne punkty zdobyli radomianie i to oni wygrali 15:13 i cały mecz 3:2!

Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (28:26; 25:19; 17:25; 24:26; 13:15)