Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Porażka Cerrad Enea Czarnych we własnej hali

sobota, 06 listopada 2021 20:47 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali z Aluron CMC Wartą Zawiercie 0:3. To czwarta porażka "Wojskowych" w tym sezonie.

Początek meczu był wyrównany. Długo utrzymywał się wynik w okolicach remisu. Przy stanie 11:13 o czas poprosił trener Jakub Bednaruk. Nie przyniosło to jednak oczekiwanego efektu, bo chwilę później było już 13:17. Cerrad Enea Czarni Radom przegrali pierwszy set 21:25.

Drugi set rozpoczął się od dwóch punktów drużyny z Zawiercia, ale pięć kolejnych padło łupem "Wojskowych". Błyskawicznie zareagował na to trener Igor Kolaković i poprosił o czas. Kilka piłek później było już 9:9. Przy wyniku 13:15 o czas poprosił trener Jakub Bednaruk.Aluron Virtu CMC Warta Zawiercie kontrolowała jednak przebieg meczu. Po słabej końcówce radomianie przegrali 20:25.

Trzecią odsłonę lepiej zaczęli goście. Przy stanie 6:10 o czas poprosił trener Jakub Bednaruk. Niewiele to jednak zmieniło, bo chwilę później było już 7:12. Chwilowe "wyskoki" Czarnych nie wystarczyły. Radomianie przegrali 19:25 i cały mecz 0:3.

Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (21:25; 20:25; 19:25)