Jan Pasterski

Radomiak wygrał z Pogonią w meczu sparingowym

sobota, 17 lipca 2021 08:44 / Autor: Magdalena Król
Magdalena Król

W meczu rozegranym na stadionie Jodły w Kolonce piłkarze Radomiaka Radom pokonali 2:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Już w 2. minucie goście, którzy są tegorocznym beniaminkiem II ligi, wyszli na prowadzenie. Obronę zaskoczył Jean Franco. Później Radomiak miał kilka okazji do strzelenia gola, ale świetnie w bramce Pogoni spisywał się Artur Haluch. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Luís Machado, doprowadzając do wyrównania. W 76. minucie Zielonych na prowadzenie wyprowadził Karol Angielski, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do końca spotkania nie padło już więcej bramek i mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Dariusza Banasika.

W sobotę Radomiak zagra sparing z Motorem Lublin.

Radomiak Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (0:1)Luís Machado 48, Karol Angielski 76 - Jean Franco