Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Etelbert, król
Dziś jest: 24 lutego 2020

Piłka nożna

Zieloni przegrali z USD Caravaggio

14 lutego 2020, 10:53 / Autor: Monika Nowakowska
foto: fb/Radomiak Radom
Monika Nowakowska

W ostatnim sparingu rozegranym podczas zimowego zgrupowania we Włoszech piłkarze Radomiaka ulegli USD Caravaggio 0:2. Rywal z włoskiej Serie D obie bramki zdobył w drugiej połowie.

W pierwszej połowie gra była wyrównana, choć kilkukrotnie bliżsi bramki byli radomianie. W 20. minucie groźnie wyglądającej kontuzji doznał Rafał Makowski i opuścił boisko na noszach. Piłkarz przejdzie dodatkowe badania, ale wygląda na to, że niebezpieczny faul jednego z rywali zakończy się jedynie podkręceniem kostki naszego pomocnika.

W drugiej połowie Zieloni wciąż dążyli do zdobycia bramki, ale to Włochom udało się pokonać Mateusza Kryczkę. Był to ostatni sparing podczas obozu we Włoszech. Podopiecznych trenera Dariusza Banasika czeka jeszcze piątkowy trening oraz sobotnia odnowa, po której zespół ruszy w podróż powrotną do Polski.

USD Caravaggio - Radomiak Radom 2:0 (0:0)

Radomiak: Kochalski (46. Kryczka) - Abramowicz (46. Banasiak), Cichocki (65. Pietrzyk), Leverock (46. Nowakowski), Jakubik (75, Wiatrak), Kaput, Makowski (20. Fundambu), Karwot (60. Świdzikowski), Leandro (46. Sokół), Mikita (46. Michalski), Nowak (46. Górski)

Zapraszamy do nas:
Free Web Counter stats counter