Nocny turniej w Opocznie

poniedziałek, 20 stycznia 2020 08:40 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Stowarzyszenie „Hubalowa Rodzina” zwyciężyło w III Noworocznym Nocnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Opoczyńskiego.

Turniej rozegrany został w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie. Był turniejem nocnym nie tylko z nazwy. Zawody trwały od 16.30 w sobotę do 1.00 w niedzielę. Zgłosiło się 9 drużyn, które podzielone zostały na 2 grupy.

Grupa A: Giganci Opoczno, Policja, Volley Team Powiat Opoczyński, Pasjonaci Opoczno

Grupa B: KIM Opoczno, Żelazna Młodzież, Nadleśnictwo Opoczno, Straż Pożarna, Stowarzyszenie „Hubalowa Rodzina”.

W finale zwyciężyła drużyna Stowarzyszenie „Hubalowa Rodzina”, która pokonała Volley Team Opoczno. Mecz o trzecie miejsce wygrał zespół Żelazna Młodzież, który pokonał Pasjonatów.

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyli starosta Marcin Baranowski i członek Zarządu Powiatu Michał Białek.Organizatorami turnieju poza Powiatem Opoczyńskim byli także Marek Zieliński dyrektor ZSP w Opocznie i Rafał Skoczylas prezes MKS Volley Żelazny Opoczno.

Nagrody w turnieju ufundowali również - poseł Robert Telus, Janusz Ciesielski, dyrektor KOWR w Łodzi, a firma Konkret zapewniła wodę Opocznianka dla zawodników. Panie z KGW w Ogonowicach przygotowały dla wszystkich poczęstunek.