Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

Wygrali gdańszczanie

środa, 30 października 2019 19:17 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali 1:3 z Treflem Gdańsk w drugiej kolejce PlusLigi.

Podopieczni Roberta Prygla najgorzej będą wspominać pierwszy set. Przegrali aż 12 punktami. Brylowali gospodarze - Halaba i Filipiak. Radomianie odrodzili się w drugiej odsłonie meczu. Grę Czarnych ożywił Michał Kędzierski. Skutecznie kontrowali: Butryn oraz Protopsaltis. Trzeci i czwarty set były wyrównane, ale na korzyść Trefla.

Wojskowi stoczą następny pojedynek w Radomiu z klubem BKS Visła Bydgoszcz. Początek meczu o godz. 20.30.

Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21)

Trefl Gdańsk: Janusz, Grzyb, Chalaba, Schott, Filipiak, Crer, Majcherski (libero) oraz Kozub, Jakubiszak, Sasak, Janikowski

Cerrad Enea Czarni Radom: Pajenk, Grzechnik, Protopsaltis, Vincić, Butryn, Włodarczyk, Ruciak (libero) oraz Firszt, Kędzierski, Masłowski (libero), Filip