Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Radomka Radom rozpoczyna sezon

sobota, 05 października 2019 07:35 / Autor: Monika Nowakowska
Monika Nowakowska

Przed nami wymagający sezon, ale jesteśmy pełni optymizmu - mówi trener E.Leclerc Radomki Radom Jacek Skrok. W piątkowy wieczór siatkarki rywalizowały towarzysko z Developresem SkyRes Rzeszów. Przed meczem radomskie siatkarki zaprezentowały się publiczności.

Towarzyskie spotkanie z Developres SkyRes Rzeszów, choć przegrane 1:3, nie zniechęca radomskiej drużyny, a wręcz przeciwnie, jest motywacją do dalszej walki - mówi trener:

Pełen optymizmu jest także prezes zespołu Thomas Renard - Chardin:

W pierwszym i drugim secie rządziły rzeszowianki. Podopieczne trenera Stephane'a Antigi były lepsze w ataku. Ale w trzecim Radomka nie zamierzała odpuścić. Kolejnego seta zaczęły prowadząc już 15:6. Drużyna ze stolicy Podkarpacia jednak nie odpuściła i szybko wzięła się do roboty. Po bloku nasze siatkarki okazały się słabsze i przegrały spotkanie.