Patron dnia: św. Jerzy, męczennik
Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Remis rzutem na taśmę

poniedziałek, 02 października 2017 10:19 / Autor: Michał Kaczor

Radomiak zremisował 1:1 z GKS-em Jastrzębie. "Zieloni" wyrównali w 92. minucie z rzutu karnego.

Mecz z GKS-em Jastrzębie zapowiadany był jako hit kolejki. Zmierzyły się drużyny z 2. i 3. miejsca.

Na pierwszego gola kibice czekali do drugiej połowy. W 53. minucie piłkę na własnej połowie stracił Simon Colina i Jadach pokonał Huberta Gostomskiego. GKS Jastrzębie po strzelonym golu cofnęło się na własną połowę i broniło wyniku.

Szczęście do Radomiaka uśmiechnęło się w doliczonym czasie gry. Sędzia odgwizdał rzut karny po ostrym wejściu Dawida Weisa. "Jedenastkę" w 92. minucie wykorzystał Leandro. Po tym strzale GKS Jastrzębie wyszedł jeszcze z groźną akcją, ale sytuację "sam na sam" obronił Hubert Gostomski.

Kolejny mecz Radomiak rozegra 7 października ze Zniczem Pruszków.

RADOMIAK RADOM - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)

Bramki: Leandro (91.) - Jadach (53.)

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Grudniewski, Filipowicz, Bemba, Colina, Rolinc, Brągiel, Leandro

Jastrzębie: Drazik - Pacholski, Jadach, Ali, Kulawik, Szymura, Ruda, Tront, Semeniuk, Gancarczyk, Mazurkiewicz