Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: Niedziela, 14 sierpnia 2022

SPORT

Poczta Polska sponsorem Radomiaka!

poniedziałek, 22 maj 2017 11:29 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Poczta Polska S.A. będzie wspierać finansowo Radomiaka. Póki co współpraca ma dotyczyć sekcji młodzieżowych.

- Jest to dla nas niezwykle ważny moment. Cieszymy się z tego, że mamy możliwość nawiązania współpracy z tak znamienitą firmą. Jest to precedens w Radomiu, bo do tej pory spółka skarbu państwa nie była zaangazowana w działania żadnych klubów sportowych w Radomiu. Jest to dla nas ogromna satysfakcja, że to właśnie Radomiak rozpoczął tę erę - mówi Sławomir Stempniewski, prezes Radomiaka.

- Niedawno Poczta Polska przyjęła nową strategię swojej działalności. Ta strategia zakłada, że obok rozwoju biznesowego istotnym elementem rozwoju, na który stawiamy jest rozwój społeczny poczty. Zdecydowaliśmy się o zaaganżowaniu w klub Radomiak po przeanalizowaniu sytuacji, miejsca, dotychczasowych osiągnięć i pracy. Nasza współpraca z Radomiakiem nie będzie jednorazowa. Mamy nadzieję na stały charakter współpracy. Chcemy wspierać szczególnie rozwój sportowy młodzieży w Radomiu - mówi Przemysław Sypniewski, prezes Poczty Polskiej S.A.

Poczta Polska ma na razie wspierać finansowo sekcje młodzieży Radomiaka. Forma dalszej współpracy będzie uzależniona od rozwoju klubu.

Z okazji podpisania porozumienia prezes Sypniewski otrzymał od klubu pamiątkową koszulkę z autografami zawodników.