Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: Piątek, 12 sierpnia 2022

Radomskie

Burmistrz Jedlni-Letniska z wotum zaufania i absolutorium

środa, 29 czerwca 2022 13:04 / Autor: Michał Kaczor
fot. Justyna Ostrowska/UM Jedlnia-Letnisko
Michał Kaczor

Burmistrz Jedlni-Letniska Piotr Leśnowolski otrzymał od radnych wotum zaufania i absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu.

Za udzieleniem wotum zaufania i absolutorium opowiedzieli się zarówno radni z komitetu Razem dla Gminy, jak i Prawa i Sprawiedliwości.

Za współpracę podziękował burmistrz Piotr Leśnowolski.

- Jesteśmy samorządem, który udowadnia, że można się różnić, ale ważne, żebyśmy się wzajemnie słuchali i dążyli w kierunku dobra. Powinna nam przyświecać świadomość pracy na rzecz mieszkańców. Istotne jest to, co po sobie zostawimy, a gmina jest piękna i rozwija się - powiedział burmistrz.

- Wysłuchaliśmy wnikliwie raportu na temat stanu naszej gminy. Dostrzegamy w tym raporcie zrównoważony rozwój, który przejawia się w kluczowych inwestycjach. Cieszy nas to, że nasza gmina korzysta z programów rządowych - powiedział w imieniu radnych PiS Łukasz Mierzejewski.

Przed głosowaniem przedstawione zostały raport o stanie miasta, a także sprawozdanie Regionalnej Izby Obrachunkowej.