Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Grzegorz VII, papież
Dziś jest: 25 maj 2020

REGION

Zmiany dotyczące przyjmowania wniosków o wydanie Karty Mazowieckiej

czwartek, 26 marca 2020 13:34 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto za: Koleje Mazowieckie
Elżbieta Warchoł

W związku ze stanem epidemicznym do odwołania wstrzymuje się przyjmowanie wniosków o wydanie Karty Mazowieckiej w kasach biletowych oraz wydawanie przygotowanych kart.

Jak informuje Jolanta Maliszewska z Biura Rzecznika Prasowego  „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. : W dalszym ciągu jest możliwość składania wniosków elektronicznie przez konto portalu karta.mazowieckie.com.pl. Karty dla tych wniosków zostaną przygotowane i dostarczone do punktów odbioru po zakończeniu stanu epidemicznego, z możliwością przekroczenia terminu wydania karty określonego w Ogólnych warunkach wydawania i użytkowania Karty Mazowieckiej. O terminie odbioru kart użytkownicy zostaną powiadomieni na adres poczty elektronicznej podany we wniosku - dodaje Jolanta Maliszewska z Biura Rzecznika Prasowego  „Koleje Mazowieckie .

Na Karcie Mazowieckiej można zapisać następujące bilety: 1) sieciowe imienne KM (dobowe, 3-dniowe, miesięczne, kwartalne, roczne);2) odcinkowe imienne KM (tygodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne);3) strefowe imienne KM (czasowe, miesięczne, kwartalne);4) abonamentowe KM;5) wydane wg ofert specjalnych obowiązujących w pociągach KM;6) jednorazowe KM.

Oprócz biletów Spółki KM na Karcie Mazowieckiej jest możliwość kodowania jednocześnie biletów ZTM, zgodnie z obowiązującymi przepisami określonymi w Taryfie przewozowej m.st. Warszawy. Kodowanie biletów na Karcie Mazowieckiej możliwe jest w kasach biletowych wyposażonych w terminale kodujące oraz w biletomatach. (za: Koleje Mazowieckie)

Zapraszamy do nas: