Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Grzegorz VII, papież
Dziś jest: 25 maj 2020

REGION

Jechałeś FLIXBUSEM w czwartek, 19 marca? Zgłoś się koniecznie do sanepidu!

środa, 25 marca 2020 16:38 / Autor: Weronika Chochoł
fot. flixbus.pl
Weronika Chochoł

U jednego z pasażerów autobusu relacji Warszawa-Zakopane przez Radom, Kielce i Kraków potwierdzono zakażenie koronawirusem. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie apeluje o kontakt z sanepidem zgodnie z właściwością regionu zamieszkania.

Chodzi o autobus firmy FLIXBUS o numerze kursu P6 relacji Warszawa - Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków, który z Warszawy wyjechał o godz. 23.45. Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie, u jednego z pasażerów podróżujących tym autokarem stwierdzono COVID 19. W związku z powyższym wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie.

Osoby, które podróżowały tym autobusem powinny niezwłocznie skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania.

FlixBus na bieżąco współpracuje z odpowiednimi służbami i stosuje się do ich wytycznych. Na prośbę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, w dniu 23 marca 2020 przekazaliśmy listę pasażerów naszego kursu z 19 marca 2020 roku, relacji Warszawa-Zakopane i obecnie współdziałamy w kierunku namierzenia pasażerów kursu, z którymi nie udało się nawiązać kontaktu – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Zapraszamy do nas: