Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria Anna od Pana Jezusa z Paredes, dziewica
Dziś jest: 28 maj 2020

Kozienice

To będzie nadzwyczajna sesja rady powiatu kozienickiego

środa, 25 marca 2020 08:45 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

W najbliższy poniedziałek radni powiatu kozienickiego spotkają się na sesji, którą możemy określić nadzwyczajną nie tylko ze względu na tryb, ale również na środki ostrożności jakie będą obowiązywały w jej czasie.

Jak powiedział przewodniczący rady powiatu kozienickiego Włodzimierz Stysiak, sesja nie mogła być przełożona z uwagi na uchwały, które należy teraz podjąć. Chodzi m.in. o pieniądze przekazane dla szpitala przez wojewodę.

Ze względu na zagrożenie koronawirusem zdecydowano się na następujące środki ostrożności w czasie sesji. Po pierwsze odbędzie się ona w trybie nadzwyczajnym co oznacza, że będzie znacznie krótsza. Ponadto radni zdezynfekują ręce i to dwukrotnie – przed wejściem do starostwa i na salę obrad. Wszystkie drzwi będą otwarte tak, aby radni nie musieli dotykać klamek. Zdezynfekowane będą również powierzchnie blatów i tabletów, których radni używają. - Myślę, że ta sesja będzie trwała bardzo krótko – zaznacza Włodzimierz Stysiak:

Sesja odbędzie się bez udziału osób z zewnątrz, lecz będzie można obejrzeć ją na żywo TUTAJ. Początek w poniedziałek o godzinie 14:30.

Zapraszamy do nas: