Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: Niedziela, 14 sierpnia 2022

Wydarzenia

Moje bezpieczne wakacje - konkurs plastyczny dla przedszkolaków

czwartek, 02 czerwca 2022 11:19 / Autor: Magdalena Król
fot. Radio Plus Radom
Magdalena Król

Publiczne Przedszkole nr 13 w Radomiu zaprasza dzieci do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moje bezpieczne wakacje".

Konkurs "Moje bezpieczne wakacje" po raz kolejny jest organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 13 w Radomiu. Organizatorzy chcą promować wśród dzieci bezpieczne formy spędzania wolnego czasu.

- W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym Publiczne Przedszkole nr 13 w Radomiu zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie "Moje bezpieczne wakacje". Tematem przewodnim konkursu jest graficzne przedstawienie zasad bezpieczeństwa - mówi Dorota Puszka z Publicznego Przedszkola nr 13 w Radomiu.

Zamierzeniem konkursu jest uwrażliwienie dzieci na szeroko rozumiane bezpieczeństwo w trakcie letniego wypoczynku.

- Celem konkursu jest przede wszystkim propagowanie wśród dzieci technik plastycznych, jako środka wypowiedzi ale również rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci. Zadaniem przedszkolaków będzie wykonanie pracy plastycznej, o tym jak spędzają wakacje, dbając o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Spośród nadesłanych prac zostaną wybrane po trzy prace z każdej kategorii wiekowej: 3-4 latki i 5-6 latki - wyjaśnia Monika Urbańska z Publicznego Przedszkola nr 13 w Radomiu.

Prace należy składać do 13 czerwca. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 na stronie internetowej przedszkola czerwca. Patronem medialnym konkursu jest Radio Plus Radom.