Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Pierwsi Męczennicy Świętego Kościoła Rzymskiego
Dziś jest: Czwartek, 30 czerwca 2022

Wydarzenia

Razem można więcej!

sobota, 12 marca 2022 18:21 / Autor: Magdalena Król
fot. Magdalena Król/Radio Plus Radom
Magdalena Król

Było głośno, wesoło, a przede wszystkim aktywnie. Dziś w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Radomiu odbyła się z zumba z instruktorami z Radomia. Podczas wydarzenia była prowadzona zbiórka najpotrzebniejszych produktów, które trafią do uchodźców z Ukrainy. 

W Maratonie Zumby wzięło udział około stu osób. Sami organizatorzy nie spodziewali sie takiej frekwencji.

- Razem z innymi instruktorami jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Nie spodziewaliśmy się, że tyle pań, będzie dzisiaj na sali - mówi Małgorzata Podsiadły, organizatorka wydarzenia.

W wydarzenie zaangażowało się wielu instruktorów zumby z Radomia i nie tylko, bo do naszego miasta przyjechały panie z Ostrowca Świętokrzyskiego i Białobrzegów. Trening poprowadziła m.in. Sylwia Tyszko i Karolina Lachowicz:

- Zumba to dobra zabawa. Przez trzy godziny z instruktorami fitness i zumby będziemy tańczy w szczytnym celu - dla Ukrainy - mówi Sylwia Tyszko, instruktorka fitness.

- Każdy uczestnik, który dzisiaj przyszedł nie płaci za bilet, tylko przynosi środki higieniczne, które są potrzebne dla uchodźców - mówi Karolina Lachowicz, instruktorka zumby.

Wszystkie z uczestniczek zgodnie potwierdziły, że przyszły na Maraton Zumby, aby pomóc, a przy okazji móc aktywnie spędzić czas:

Po raz kolejny radomianie i nie tylko udowodnili, że razem można więcej!