Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Maria Anna od Pana Jezusa z Paredes, dziewica
Dziś jest: Sobota, 28 maja 2022

Polityka

Koalicja Polska otworzyła biuro poselskie

środa, 03 lutego 2021 13:07 / Autor: Michał Kaczor
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
Michał Kaczor

- To miejsce będzie otwarte na merytoryczną dyskusję na temat najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed Polską na poziomie krajowym i europejskim, ale też nad sprawami lokalnymi - powiedział poseł Mirosław Maliszewski podczas otwarcia biura Koalicji Polskiej.

Biuro Koalicji Polskiej znajduje się na II piętrze budynku przy ul. Żeromskiego 94 - w miejscu dawnej siedziby Polskiego Stronnictwa Ludowego. W uroczystym otwarciu wzięli udział: Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, poseł Mirosław Maliszewski, Adam Duszyk, Robert Mordak, Józef Bakuła i Agnieszka Stolarczyk.

- Otwarcie biura Koalicji Polskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego to zawsze wielkie wydarzenie. Tutaj też będzie swoją siedzibę miało biuro europosła Jarosława Kalinowskiego. To połączenie aktywności w parlamencie polskim i europejskim. Posła Maliszewskiego znacie od lat i jest jednym z najrozsądniejszych i najbardziej pracowitych posłów w polskim parlamencie. Cieszę się, że nie tylko w Grójcu, ale również w Radomiu będzie możliwość spotkania bezpośredniego - powiedział prezes Władysław Kosiniak-Kamysz.

Poseł Mirosław Maliszewski podkreśla, że będzie to miejsce na merytoryczną dyskusję.

- To miejsce będzie otwarte na dyskusję w różnych tematach. Nie tylko politycznych, ale też miejsce, gdzie będziemy prowadzili merytoryczną dyskusję na temat najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed Polską na poziomie krajowym i europejskim, ale też nad sprawami lokalnymi. To nie będzie tylko Polskie Stronnictwo Ludowe, ale też Koalicja Polska - powiedział poseł Maliszewski.

Robert Mordak podziękował za możliwość dalszej współpracy.

- Będąc w przeszłości posłem wiem, że bardzo ważne jest, żeby poseł miał bezpośredni kontakt ze swoimi wyborcami. Dziękuję też, że będzie możliwa dalsza współpraca środowisk społecznych z PSL-em w ramach Koalicji Polskiej - powiedział Robert Mordak.