Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Magda Gliszczyńska, Sylwa Pysiak
Patron dnia: św. Ireneusz, biskup i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 28 czerwca 2022

RADOM

Zainwestuj w odwagę i wybierz życie w swoim stylu - warsztaty dla kobiet

niedziela, 20 września 2020 14:43 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
fot. Magdalena Gliszczyńska/Radio Plus Radom
Magdalena Gliszczyńska

Warsztaty wizerunkowo-motywacyjne dla kobiet odbyły się w Studio Stylu przy ulicy Sienkiewicza 18 w Radomiu. Spotkanie zorganizowała właścicielka i stylistka Elżbieta Frejtag.

Jak odkryć własny styl, zmienić wizerunek, poznać triki makijażu, być odważną – tego mogły się dowiedzieć kobiety, które wzięły udział w warsztatach „Zainwestuj w odwagę i wybierz życie w swoim stylu”. Ich cel to aktywizacja kobiet do działania, inspiracja oraz wartość merytoryczna. Podczas warsztatów prelegentki mówiły o tym, w jaki sposób kobiety mogą zaufać samej sobie, uwierzyć w swoje możliwości, z odwagą spojrzeć w przyszłość. Warsztaty prowadziła m.ni. Elżbieta Frejtag. Posłuchajcie co powiedziała, relację przygotowała Magdalena Gliszczyńska

Uczestniczki warsztatów były bardzo zadowolone. Co skłoniło je, żeby skorzystać z tej oferty?

Na koniec odbył się makijażowy pokazowy glow rozświetlający. Technikę wykonywania makijażu przekazała Katarzyna Smagowska makijażystka. - Był to wyjątkowy wieczór w cudownym towarzystwie pięknych Kobiet. Cieszę się że możemy się wzajemnie wspierać i być inspiracją dla Kobiet. Bo każda z nas jest wyjątkowa i piękna. Dziękuję Elżbieta Frejtag za zaproszenie i cieszę się, że mogłam być w tym wyjątkowym dniu. Bardzo miła atmosfera w towarzystwie wspaniałych Kobiet i to miejsce to prawdziwy raj na ziemi. Z całego serca polecam – powiedziała Katarzyna Smagowska.