Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Augustyn z Canterbury, biskup
Dziś jest: 27 maj 2020

RADOM

Płynie pomoc dla radomskiego szpitala i pogotowia

piątek, 27 marca 2020 16:52 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto za: Dagmara Gac
Elżbieta Warchoł

Półtora tysiąca kremów do rąk przekazał Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego sklep NUTRIDOME.

Sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami NUTRIDOME, który swój punkt ma w Galerii Słonecznej w Radomiu przekazał 1500 kremów do rąk Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, których pracownicy każdego dnia w pierwszej linii walczą z koronawirusem. W obecnej sytuacji, wszyscy zmuszeni są do noszenia rękawiczek, częstego mycia rąk oraz dezynfekowania ich kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie środkami z wysoką zawartością alkoholu. To powoduje przesuszenie dłoni, pękanie skóry, a nawet bolesne rany. Problem z pozoru prozaiczny może być po prostu uciążliwy. Trudniej pracować kiedy dłonie pieką, szczypią i pojawiają się na nich bolesne rany. Kremy do rąk, które sklep podarował szpitalowi i pogotowiu pomogą zminimalizować nieprzyjemne i uciążliwe skutki niezbędnej dezynfekcji - mówi Dagmara Gac specjalista ds. komunikacji i PR.

- Wspieramy jak możemy. Dziękujemy w ten sposób wszystkim pracownikom szpitala i pogotowia, którzy codziennie z narażeniem własnego życia i zdrowia walczą o nasze. Wierzymy, że nawet niewielkie gesty mają dziś ogromne znaczenie. Komfort pracy jest mimo wszystko ważny, a bolące i podrażnione dłonie na pewno nie ułatwiają działania – powiedziała Anita Dobrzycka z NUTRIDOME. Kremy NUTRIDOME zapakowane są w higieniczne i poręczne tuby, dzięki czemu krem na dłonie można wycisnąć, a nie trzeba za każdym razem dotykać go palcami. Formułę kremu wzbogacono masłem shea i olejem arganowym, a także prowitaminą B5. Połączenie tych składników nawilża, odżywia i pielęgnuje podrażnioną i wysuszoną skórę dłoni - mówi Dagmara Gac specjalista ds. komunikacji i PR.

 

Zapraszamy do nas: