Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria Anna od Pana Jezusa z Paredes, dziewica
Dziś jest: 28 maj 2020

RADOM

Basen, lodowisko, a może zajęcia sportowe? MOSiR zaprasza na ferie

wtorek, 04 lutego 2020 14:17 / Autor: Weronika Chochoł
fot. mosir.radom.pl
Weronika Chochoł

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do wspólnego spędzenia ferii. W ofercie m.in. zajęcia sportowe, fitness czy atrakcje na pływalniach. 

Fitness

Coś dla siebie z pewnością znajdą pasjonaci tańca, zajęć fitness i muzyki. Instruktor Rodrigo z Esfit Studio prowadził będzie zajęcia fitness. Zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci od 7 do 11 lat oraz od 12 do 18 lat.

Zajęcia sportowe

MOSiR we współpracy z lokalnymi klubami lekkoatletycznymi zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych na zajęcia lekkoatletyczne. - Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w treningach biegowych oraz poznać arkana dyscyplin technicznych, takich jak skok w dal, pchnięcie i rzut piłką lekarską. Zajęcia będą odbywać się pod okiem trenera Jacka Falińskiego - mówi Michał Podlewski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Uczestników obowiązuje sprzęt sportowy - dres, kostium, obuwie sportowe, ewentualnie kolce.

W planach są również zajęcia zajęcia z łucznictwa, które poprowadzi Iwona Trześniewska, a także treningi kickboxingu oraz boksu.

Będzie można również wziąć udział w zajęciach "ABC Tenisa" na kortach przy ul. Bulwarowej.

Lodowisko

Jeżeli pogoda pozwoli, będzie można skorzystać z miejskiego lodowiska. - Od poniedziałku do piątku do południa odbywać się będą zajęcia łyżwiarskie z instruktorem. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Młodzi łyżwiarze będą mogli doskonalić umiejętności pod okiem Dariusza Wróblewskiego. W czasie ferii lodowisko czynne będzie w godz. 9.00-21.00. Przerwa techniczna na poprawę stanu tafli przewidziana jest między 14.00 a 15.00.

Basen

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza również do skorzystania z miejskich basenów. Na "Orce" i "Delfinie" od poniedziałku do piątku na dzieci i młodzież szkolną czekać będą bilety w promocyjnych cenach.

Może na mecz?

MOSiR zachęca również do udziału w imprezach na obiektach przy ul. Narutowicza. - Zapraszamy do hali m.in. na mecze PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet - mówi Michał Podlewski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Szczegółowy program ferii z MOSiRem znaleźć można na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu

Zapraszamy do nas: