Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Licheńska
Dziś jest: Sobota, 02 lipca 2022

#Popołudnie Plus

Taneczne szaleństwo sylwestrowej nocy

piątek, 31 grudnia 2021 23:34 / Autor: Wojciech Sałek
Foto:Wojtek Sałek/Radio Plus Radom
Wojciech Sałek

W ten jedyny dzień w roku niejeden z nas chciałby zaszaleć na parkiecie do białego rana. Bo wszyscy wiedzą, że nieodłącznym elementem każdego Sylwestra są sylwestrowe tańce. Czy to na balach, imprezach, czy domówkach. A w tym roku zapewne nie zabraknie przebojów Abby, Boney M, Bee Gees czy utworów z "Gorączki sobotniej nocy", do których tak chętnie tańczymy.

Na kurs tańca jest trochę za późno, aby nauczyć się czegoś nowego na Sylwestra, ale jak powiedzieli nasi goście, najważniejsze, aby mieć pozytywne nastawienie do zabawy. Podstawowe kroki są dość popularne, a Sylwester jest dobrą okazją, aby tej nocy nie patrzeć na wyjątkowe umiejętności. taneczne, ale żeby się dobrze bawić:

Gośćmi sylwestrowego programu #PopoludniePlus byli Monika i Roman Pawelec, założyciele Centrum Tańca Radom Monika i Roman Pawelec, z którymi rozmawiali Magda Gliszczyńska i Wojtek Sałek:

Monika i Roman Pawelec to wielokrotni mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich. Do osiągnięć trenerskich należy też szkolenie 13- krotnych Mistrzów Polski i finalistów Mistrzostw Świata i Europy Formacji LA - „Takt” Chełm oraz zwycięzców Tanecznej Eurowizji: Edyty Herbuś i Marcina Mroczka. Wyszkolili wielu tancerzy najwyższej klasy tanecznej S. Uczyło się u nich wielu znanych tancerzy m.in. Rafał Maserak, Marcin Hakiel, Magda Soszyńska, Tomasz Barański, Robert Kochanek...

ZAPRASZAMY DO NAS