Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Andrzej Apostoł
Dziś jest: Wtorek, 30 listopada 2021

PORT LOTNICZY WARSZAWA RADOM

Kilkaset ofert pracy na lotnisku w Radomiu! Wkrótce rusza nabór

piątek, 12 listopada 2021 12:46 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: PUP Radom
Elżbieta Warchoł

Jest list intencyjny. Dokument dotyczy współpracy pomiędzy Powiatowym Urzędem Pracy w Radomiu a inwestorem – Przedsiębiorstwem Państwowym ,, Porty Lotnicze’’ w zakresie zatrudniania i szkolenia przyszłych pracowników powstającego lotniska. PPL zadeklarował przedstawienie listy zawodów i specjalizacji, na jakie będzie prowadzona rekrutacja. Na początek będzie kilkaset nowych miejsc pracy.

,, Nasz urząd zadba m.in. o zapewnienie szkoleń tych pracowników, których kompetencje PPL uzna za niewystarczające, w zakresie określonym przez inwestora. Będziemy także propagować ofertę PPL-u wśród mieszkańców Radomia i powiatu. Oferta trafi nie tylko do naszych interesantów , ale i do uczniów szkół i słuchaczy uczelni wyższych z którymi współpracujemy. ‘’ - mówi Sebastian Murawski dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu. PPL oraz PUP deklarują wspólne opracowanie w najbliższym czasie umowy ramowej dotyczącej współpracy.

O terminie rozpoczęcia rekrutacji urząd poinformuje wkrótce. Obecnie Powiatowy Urząd Pracy prowadzi rekrutację na stanowisko pracownika w kontroli bezpieczeństwa Portu Lotniczego Radom – Sadków. Za rekrutację podpowiada firma ,, ASC ’’ Sp. z.o.o. Szczegóły pod numerem telefonu 693 602 162 lub .

Ofertę można także znaleźć na stronie https://radom.praca.gov.pl/ w zakładce Oferty pracy

Tag:

ZAPRASZAMY DO NAS