Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Jan Nepomucen, prezbiter i męczennik
Dziś jest: Sobota, 21 maja 2022

KULTURA

Przeżyj bajkową przygodę w kinie Helios

wtorek, 30 listopada 2021 16:56 / Autor: Wojciech Sałek
foto: Kino Helios
Wojciech Sałek

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinie Helios! Niezapomniane bajki, wzruszające historie, moc konkursów z nagrodami oraz św. Mikołaj z workiem pełnym łakoci - to wszystko czeka na całe rodziny w dniach 4-6 grudnia.

W ramach bajkowych Mikołajek kino zaprasza na:

Film: "Nasze magiczne Encanto"

Sobota- niedziela godz. 13:20 oraz 16:00

Poniedziałek godz. 17:30

Nasze magiczne Encanto opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona może być jej ostatnią nadzieją.

Film: "Clifford. Wielki czerwony pies."

Sobota- niedziela godz. 12:00 oraz 14:20

Poniedziałek godz. 18:15

Ośmioletnia Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu. Dziewczynka postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Niestety psiak wzbudza powszechne zaciekawienie, czym przyciąga uwagę złego naukowca, który chce aby Clifford został jego psem.

Film: "Chłopiec z chmur."

Sobota- niedziela godz. 10:45

Poniedziałek godz. 17:00

Dla Thomasa pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem wydaje się koszmarem. Naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, a skazany na opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się do nich coraz bardziej. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa.

Film: "Gwiazdka Klary Muu."

Sobota- niedziela 10:15

Poniedziałek 16:20

To świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Święta to przecież nie tylko prezenty bo ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

Przeżyj bajkową przygodę w kinie Helios pod patronatem Radia Plus Radom.