Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Wincenty Lewoniuk i męczennicy z Pratulina
Dziś jest: Niedziela, 23 stycznia 2022

Teatr

Kozienicki Dom Kultury organizuje wyjazd do teatru

wtorek, 13 kwietnia 2021 11:33 / Autor: Kamil Zapora
fot. Teatr Powszechny w Radomiu
Kamil Zapora

Aktualnie lockdown został przedłużony do 18 kwietnia, jest zatem szansa, że wyjazd do teatru z Kozienickim Domem Kultury zaplanowany na 29 kwietnia odbędzie się. Zapisy ruszają 19 kwietnia.

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kolejny wyjazd z cyklu „Teatralne podróże”. Tym razem miłośnicy dobrej gry aktorskiej wybiorą się do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl pt. „Pomoc domowa”. Wyjazd zaplanowano na czwartek, 29 kwietnia.

- Spektakl opowiada historię znudzonego monotonią życia małżeństwa, pary kochanków oraz urzekającej i pełnej energii pomocy domowej, która robi wszystko, żeby uratować każdą sytuację. To doskonała farsa, która podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem – opowiada dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Spektakl reżyseruje Krzysztof Dracz, a w tytułowej roli zobaczymy dyrektor teatru Małgorzatę Potocką. Wystąpią również: Katarzyna Dorosińska, Maria Gudejko, Mateusz Kocięcki i Jarosław Rabenda.

Wyjazd zaplanowano na czwartek, 29 kwietnia, o godz. 17:15 z zatoki autobusowej przy ul. Legionów (na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Cena wyjazdu do teatru 70 zł. Posiadacze Kozienickiej Karty Mieszkańca, w tym tej ze statusem Dużej Rodziny, mogą liczyć na rabat.

Zapisy na wyjazd będą przyjmowane od poniedziałku, 19 kwietnia, od godz. 10.00 w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury. Wpłat należy dokonywać w kasach KDK w terminie do 25 kwietnia. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły w punkcie informacji KDK lub pod numerami telefonów 48 611 07 50 i 731 877 337 oraz adresem e-mail: . Opiekunami wyjazdu są Agnieszka Krynicka i Marlena Zielińska.

Terminy mogą ulec zmianie na skutek kolejnych decyzji rządu.