Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Grzegorz VII, papież
Dziś jest: 25 maj 2020

KULTURA

Komunikat o pracy Resursy

niedziela, 15 marca 2020 17:52 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, realizując zalecenia władz lokalnych i rządu, Resursa Obywatelska informuje, że odwołuje zaplanowane do 8 kwietnia 2020 r.: - imprezy własne (kino*, wernisaże, działania artystyczne, zajęcia edukacyjne i artystyczne, cykl „Historia Cię szuka”, itd.); - wynajmy i realizację imprez zleconych; - wydarzenia przygotowywane we współpracy ze szkołami, stowarzyszeniami i innymi partnerami.

Liczymy, że wkrótce Resursa znów otworzy podwoje dla radomian i wszystkich naszych miłych Gości z kraju i zagranicy - czytamy w komunikacie. Trwamy na posterunku i pracujemy nad kolejnymi imprezami w naszym kalendarzu zaplanowanymi na drugą połowę kwietnia i dalsze miesiące jak np. Festiwal Filozofii czy „Ślad”. Zachęcamy do kontaktów z nami, przez najbliższe tygodnie przede wszystkim drogą mailową, na fb, telefonicznie (w godz. 8 - 16). Tel. 48 362 42 63, 48 362 85 90, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Adresy poszczególnych pracowników to: ich imię, po kropce nazwisko i w rozwinięciu @resursa.radom.pl, tak jak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O tym jak miło spędza się czas na naszych imprezach, będziemy Państwu przypominać publikując systematycznie na stronie www.resursa.radom.pl, fb, filmowe wspomnienia z dotychczasowych wydarzeń, a także nasze programy dokumentalne, zapisy koncertów i spektakli. Tu także będziemy informować Państwa o propozycjach działań co do przyszłych imprez.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia! - podpisała komunikat Renata Metzger, dyrektor i zespół Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu

* ważność zakupionych już karnetów do kina zostanie przedłużona automatycznie o miesiąc; filmy których projekcje planowaliśmy na ten czas, zostaną pokazane w innym terminie.

Tag:
Zapraszamy do nas: