Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
CZŁOWIEK Z BLISKA
Małgorzata Świtała
Patron dnia: św. Filip Nereusz, prezbiter
Dziś jest: Czwartek, 26 maja 2022

DIECEZJA RADOMSKA

Wakacyjna oaza w środku miasta

środa, 15 lipca 2020 21:15 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Istota wakacyjnych rekolekcji oazowych nie zmieniła się. Zmieniła się tylko nieco ich formuła organizacyjna ze względu na panującą epidemię koronawirusa. Zamiast wyjazdu w góry na II stopień rekolekcji Oazy Nowego Życia są spotkania i modlitwa młodych w parafiach.   

W diecezji radomskiej trwają rekolekcje oazowe Ruchu Światło - Życie. Część rekolekcji już się odbyła, kolejne trwają. Ks. Krzysztof Dukielski moderator diecezjalny Ruchu Światło - Życie:

S. Małgorzata Kobylarz moderatorka diecezjalna i moderatorka na Oazie Nowego Życia II stopnia w parafii św. królowej Jadwigi:

O programie dnia mówi ks. Łukasz Madej moderator ONŻ II stopnia w parafii św. królowej Jadwigi na Os. Akademickim w Radomiu:

Natalia i Michał uczestniczą w rekolekcjach oazowych II stopnia w parafii św. królowej Jadwigi w Radomiu. Jak wygląda plan dnia, jakie są te rekolekcje? Dlaczego biorą w nich udział?:

 W planie dnia rekolekcji jest czas na modlitwę, spotkania w grupach czas wolny i zabawę. Odwiedziliśmy uczestników rekolekcji podczas .... Pogodnego wieczoru. Bawili się znakomicie!