Na antenie: ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: św. Jadwiga Śląska
Radio Plus Radom /WYBORY 2019

WYBORY 2019

Katolicki głos w parlamencie

11 październik 2019 Utworzone przez
- W parlamencie chcę przede wszystkim reprezentować katolików i ich sprawy – mówi Łukasz Mierzejewski kandydat do Sejmu Prawa i Sprawiedliwości.

Intensywana kampania wyborcza

11 październik 2019 Utworzone przez
- To była krótka, ale bardzo intensywna kampania wyborcza. Mnóstwo spotkań z mieszkańcami. Najczęściej ludzie pytali o to, czy będzie kontynuacja – mówi Agnieszka Beata Górska, która w najbliższych wyborach…

Wyborcze rapowe brzmienie

11 październik 2019 Utworzone przez
Plakaty, spoty wyborcze i aktywne spotkania z wyborcami moga skutecznie poprawić wynik wyborów. Natomiast Robert Telus - poseł ziemi opoczyńskiej w swojej kampanii postawił również na element muzyczny. 
To rekordowy wynik dla całej formacji Prawa i Sprawiedliwości, przecież mówimy o trzech najważniejszych postaciach związanych z naszym ugrupowaniem - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak, kandydat PiS do Sejmu. Przypomnijmy, że…
- Emerytura bez podatku to jeden z naszych sztandarowych postulatów - powiedziała Bogusława Jaworska, kandydatka PSL do Sejmu w okręgu radomskim. Wybory odbędą się w najbliższą niedzielę.
Polska gospodarka jest przygotowania na tąpnięcie gospodarki w wymiarze światowym, czy europejskim - uważa Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.
Jestem zwolenniczką demokracji.
- PSL ma dobry program. To jest program dla Polaków. Dużą uwagę poświęciliśmy i przedsiębiorcom, i emerytom i rencistom, ale także uczniom. Zawsze będziemy stali blisko ludzkich spraw – mówi…

A. Stolarczyk - Pakt dla zdrowia

10 październik 2019 Utworzone przez
Agnieszka Stolarczyk - dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Radomiu - Policealnej Szkoły Medycznej.
Wieloletni samorządowiec, radna województwa mazowieckiego, założycielka Mazowieckiego Stowarzyszenia "Integracja".
Projekt polskiego budżetu na 2020 rok przewiduje 2 miliardy złotych na wyposażenie i modernizację szpitali powiatowych. Jak mówi Ewa Białecka, kandydatka do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości, zyskać mogą…
Radom zasługuje na drugą publiczną wyższą uczelnię - uważa Jan Rejczak, były wykładowca akademicki i wojewoda radomski, a obecnie kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu.
- Chcemy podwoić nakłady na służbę zdrowia, do tego, co było w okresie rządów PO-PSL - powiedział Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, który był gościem Radia Plus Radom.

Opoczyńscy raperzy wsparli Telusa

09 październik 2019 Utworzone przez
Młodzi raperzy zachęcają do wzięcia udziału w wyborach i głosowania na kandydata PiS. Tak wygląda jedna z odsłon niecodziennej kampanii posła Roberta Telusa.
Poseł Platformy Obywatelskiej Leszek Ruszczyk zapowiada uproszczenie prawa podatkowego dla przedsiębiorców. Chodzi szczególnie o właścicieli małych i średnich firm.
Strona 1 z 4

ARTYSTA TYGODNIA

Znów jesteś ze mną

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY