Marek Sierocki

Łodzianki za mocne dla siatkarek z Radomia

poniedziałek, 12 lutego 2024 17:04 / Autor: Newsroom
Newsroom

Siatkarki MOYA Radomka Radom uległy w pięciu setach Grotowi Budowlanym Łódź w niedzielnym meczu 19. kolejki TAURON Ligi.

- Po wygranych dwóch setach (oba do 23) dziewczyny chyba… zasnęły – mówi po meczu jeden z kibiców radomskiej drużyny. A to wykorzystały siatkarki z Łodzi wygrywając kolejne sety do 12 i do 13. Niestety radomianki również w tie-breaku musiały uznać wyższość łodzianek (12:15).

Nie pomógł doping licznie zgromadzonych kilbiców i na hali Radomskiego Centrum Sportu. I choć jeden punkt został w Radomiu, a wynik lepszy niż w pierwszym spotkaniu obu drużyn (0:3), to była to już dziesiąta porażka zespołu pod wodzą trenera Jakuba Głuszaka w tym sezonie.

W następnej kolejce zawodniczki MOYA Radomka Radom podejmą w hali RCS zespół BKS BOSTiK Bielsko-Biała. Mecz zaplanowano na piątek, 23 lutego, początek o godz. 17:30.