Piłka nożna

Trzy punkty dla Energii Kozienice

poniedziałek, 16 października 2023 14:04 / Autor: Kamil Zapora
Kamil Zapora

W sobotę piątoligowi piłkarze Enea Energii Kozienice pokonali na własnej murawie zespół Watra Mrozy 3:0.

Mecz 10 kolejki Enea Energia Kozienice zagrała w sobotę 14 października na boisku przy Sportowej 3 w Kozienicach. Na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać do drugiej połowy spotkania. W 71 minucie wynik otworzył z karnego Kaio Marques, w 81 minucie przewagę Energii podniósł Damian Bernat i przypieczętował ją w 90 minucie trafiając drugi raz do bramki przeciwnika.

Enea Energia Kozienice po sobotnim meczu zajmuje drugie miejsce w tabeli, a do lidera grupy Tygrysa Huta Mińska brakuje mu jednego punktu. Kolejny mecz piłkarze z Kozienic zagrają na wyjeździe w sobotę 22 października z LKS Promna.