KKS Kozienice wrócił ze Spały z jednym punktem

niedziela, 15 stycznia 2023 14:51 / Autor: Kamil Zapora
źródło: KKS Kozienice
Kamil Zapora

Niestety, w sobotę nie byliśmy świadkami ani pierwszego zwycięstwa w 2023 roku, ani rewanżu na ekipie Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Spały. Siatkarze Enei KKS-u Kozienice przegrali – po nierównym i szarpanym meczu – 3:2 i do domu wrócili tylko z 1 punktem, chociaż prowadzili w tym spotkaniu 2:1.

Podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality fatalnie weszli w to spotkanie. Kiepski start przełożył się na wysoko przegranego seta (25:12). Chociaż nie był to najlepszy mecz w wykonaniu kozieniczan, to jak przystało na KKS – chłopaki powalczyli. Drugą odsłonę wygrali po grze na przewagi, a trzecią (najpewniej) do 19. Niestety, tu punktowanie kozieniczan się zakończyło. Czwarty i piąty set padły łupem gospodarzy, którzy dopisali sobie dwa oczka do swojego dorobku, a KKS pozostaje na 6. miejscu w tabeli.

Kolejny mecz KKS rozegra u siebie. Za tydzień, 21 stycznia, w hali przy ul. Głowaczowskiej kozieniczanie podejmą rezerwy Lechii Tomasz Mazowiecki. Początek tradycyjnie o godz. 18.00. Zapraszamy!

SMS PZPS II Spała – Enea KKS Kozienice 3:2 (25:12, 25:27, 19:25, 25:19, 15:12)