KKS pokonał Akademików z Olsztyna

niedziela, 27 listopada 2022 15:33 / Autor: Kamil Zapora
źródło: Enea KKS Kozienice
Kamil Zapora

W sobotę siatkarze Enei KKS-u Kozienice pokonali na własnym parkiecie AZS UWM Olsztyn 3:0.

Chociaż nie był to najlepszy mecz w wykonaniu KKS-u (mało brakowało do oddania drugiego seta), to sobotnie trzy punkty były w pełni zasłużone. KKS mecz rozpoczął w typowym dla tego sezonu ustawieniu. Michał Koryciński i Kuba Baranowski na przyjęciu, na środku Kałasz i Trąbka, rozegranie Ranecki, atak Skałbania i Robert Głogowski na libero.

W sobotę rozegrano pięć spotkań (mecz Czarnych z Arką został przełożony na 8 grudnia). Camper pokonał 3:1 Wolę Warszawa, a Sparta 3:0 Trójkę Międzyrzec Podlaski. Lechia po pięciu setach wygrała za Spałą, a Metro po bardzo emocjonującym tie-breaku pokonało Centrum Augustów. Przy takim układzie wyników kozieniczanie awansowali na 4. lokatę w stawce z dorobkiem 15 punktów. Tuż pod nimi jest Camper (również 15 pkt), czyli ich najbliższy rywal. Z ekipą z Wyszkowa KKS zagra już za tydzień, właśnie w Kozienicach. Początek o godz. 18.00. Już dziś zapraszamy!

Enea KKS Kozienice – AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:21, 30:28, 25:18)

KKS: M. Koryciński, Baranowski, Ranecki, Skałbania, Kałasz, Trąbka, Głogowski (libero) oraz Bartnik, B. Koryciński, Skorżyński, Rybowski

AZS: Witkowski, Kubacki, Narkun, Wolak, Stefanowicz, Kodyukh, Jezierski (libero)