Patron dnia: św. Katarzyna ze Sieny, dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy
Dziś jest: Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Energii nie udało się utrzymać remisu

niedziela, 13 listopada 2022 16:40 / Autor: Kamil Zapora
Kamil Zapora

1:2 zakończył się piątkowy mecz, w którym piątoligowa Enea Energia Kozienice podjęła na własnej murawie drużynę KS Teresin. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w 90 minucie.

Eneę Energię Kozienice i jej piątkowego przeciwnika dzieli osiem miejsc w tabeli na korzyść kozieniczan, jednak 11 listopada na murawie przy Sportowej to KS Teresin wywalczył zwycięstwo. W 14 minucie wynik dla gości otworzył Kacper Bargieł. Energii udało się wyrównać wynik dopiero w 88 minucie dzięki bramce Michała Kucharczyka. Niestety w 90 minucie gry piłkę do siatki zdążył posłać jeszcze Cezary Czarnecki i tym samym zakończył spotkanie wynikiem 1:2.

Niestety Enea Energia Kozienice jedynie przez tydzień cieszyła się z pozycji lidera tabeli. Po piątkowej porażce z Teresinem zajmuje drugie i wciąż solidne miejsce w strefie awansu z 30 punktami na koncie. Przed kozieniczanami znajduje się Drogowiec Jedlińsk z dwoma punktami przewagi. 19 listopada Energia zagra na wyjeździe z Milanem Milanówek.