Patron dnia: św. Katarzyna ze Sieny, dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy
Dziś jest: Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Siatkówka

Porażka E. Leclerc Moya Radomki

piątek, 04 listopada 2022 19:37 / Autor: Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom przegrała z UNI Opole 1:3. To był pierwszy mecz domowy radomskiej drużyny w tym sezonie.

Pierwszy set rozpoczął się dobrze dla E. Leclerc Moya Radomki Radom. Gospodynie od początku przeważały i wygrały seta 25:20.

Problemy Radomki rozpoczęły się w drugiej odsłonie. Przez długi czas utrzymywał się wynik na pograniczu remisu, ale od połowy seta przewagę zaczęły zdobywać siatkarki z Opola. Ostatecznie Radomka przegrała 22:25.

W trzeciej odsłonie siatkarki UNI Opole kontynuowały dobrą i skuteczną grę. Drużyna gości od początku przeważała i wygrała 25:19.

W czwartym secie gra była bardziej wyrównana, ale ponownie przeważała ekipa z Opola. W końcówce Radomka zdołała doprowadzić do remisu, a nawet wyjść na prowadzenie (23:22). Ostatnie trzy punkty należały jednak do UNI Opole.

E. Leclerc Moya Radomka Radom - UNI Opole 1:3 (25:20; 22:25; 19:25; 23:25)