Patron dnia: św. Katarzyna ze Sieny, dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy
Dziś jest: Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Porażka Cerrad Enea Czarnych w pierwszym domowym meczu

środa, 05 października 2022 18:08 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali z Aluron CMC Wartą Zawiercie 0:3. To było pierwsze w tym sezonie spotkanie "Wojskowych" w hali Radomskiego Centrum Sportu.

Mecz rozpoczął się od remisu 3:3, ale po chwili seryjnie punkty zaczęli zdobywać Cerrad Enea Czarni Radom. Przy stanie 8:3 o przerwę poprosił szkoleniowiec drużyny z Zawiercia - Michał Winiarski. Siatkarze Aluron CMC Warty odrobili część strat i przy wyniku 9:7 dla radomian czas wziął trener Jacek Nawrocki. Goście zdołali doprowadzić do remisu 13:13, a po chwili już prowadzili trzema punktami (17:20). Podopieczni trenera Jacka Nawrockiego zdołali zbliżyć się na 1 punkt (22:23), ale końcówka należała już do drużyny z Zawiercia, która wygrała 25:22.

Druga odsłona miała podobny przebieg. Ponownie radomianie prowadzili (7:5), ale z każdą piłką coraz bardziej rozpędzali się siatkarze Aluron CMC Warty Zawiercie. Radomianie mieli problem z kończeniem ataków, a goście imponowali w przyjęciu i bloku. Set skończył się przegraną "Wojskowych" 18:25.

W trzecim secie od początku dominowali goście. Siatkarze z Zawiercia konsekwentnie powiększali przewagę. Przy stanie 4:8 o przerwę poprosił trener Jacek Nawrocki, ale nie przyniosło to skutku. Chwilę później było już 6:13. Ostatecznie radomianie przegrali 16:25)

Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (22:25; 18:25; 16:25)