Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Radomiak przegrał sparing z Lechią Gdańsk

czwartek, 30 czerwca 2022 15:48 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka przegrali 1:2 z Lechią Gdańsk w meczu sparingowym. Spotkanie zostało rozegrane w systemie 4x30 minut.

Mecz został podzielony na cztery kwarty po 30 minut. W 55. minucie gola dla Lechii strzelił Flavio, w 96. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Diabate, a jedyną bramkę dla Radomiaka strzelił w 109. minucie Dominik Sokół.

Po ostatnim gwizdku odbyła się seria rzutów karnych, którą Radomiak wygrał 5:3.

Skład Radomiaka:

I kwarta: Posiadała - Grzybek, Justiniano, R. Rossi, Abramowicz - Cele, Łukasik, F. Nascimento - Pik, Feliks, Leandro.

II kwarta: Posiadała - Grzybek, Cichocki, R. Rossi, Pawłowski - Cele, Alves, F. Nascimento - Pik, Feliks, Machado.

III kwarta: Ojrzyński - Pawłowski, Justiniano, Cichocki, Abramowicz - T. Matos, Luizao, Łukasik - Alves, Machado, Maurides.

IV kwarta: Kobylak - T. Matos, Justiniano, Gajgier, Abramowicz - Korzeniecki, Luizao, Nowakowski - Sokół, Machado, Maurides.