Pierwszy barażowy mecz Energii Kozienice na plus

środa, 22 czerwca 2022 21:59 / Autor: Kamil Zapora
Kamil Zapora

Wynikiem 1:0 zakończył się dzisiejszy mecz pomiędzy Eneą Energią Kozienice, a MKS-em Przasnysz – drużynami walczącymi w barażach o utrzymanie w IV lidze.

Pierwszy mecz barażowy rozegrany został w Kozienicach. W 44 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Bartłomiej Książek. W drugiej połowie spotkania Książek raz jeszcze posłał piłkę do siatki przeciwnika, ale tym razem sędzia odgwizdał spalony. Zwycięstwo na własnym boisku sprawia, że piłkarze Energii będą czuli się pewniej podczas sobotniego rewanżu w Przasnyszu. W obecnej sytuacji remis na wyjeździe zapewnił by im utrzymanie. Choć po tym co dzisiaj pokazali goście możemy stwierdzić, że nie będzie to łatwe spotkanie.