Zwycięstwo w meczu, porażka w Złotym Secie

niedziela, 24 kwietnia 2022 21:21 / Autor: Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom pokonała IŁ Capital Legionovię Legionowo 3:0. W Złotym Secie lepsza była drużyna z Legionowa i radomianki zakończyły sezon na 6. miejscu.

W pierwszym meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo wygrała 3:2. W rewanżu lepsze były radomianki, które wygrały 3:0, choć nie brakowało emocji. W dwóch setach potrzebna była gra na przewagi. Do rozstrzygnięcia dwumeczu potrzebny był Złoty Set. Tutaj lepiej poradziły sobie siatkarki z Legionowa, które wygrały 15:12.

Porażka oznacza, że sezon 2022/2023 E. Leclerc Moya Radomka Radom zakończyła na 6. miejscu.

IŁ Capital Legionovia Legionowo - E. Leclerc Moya Radomka Radom 0:3 (22:25; 25:27; 29:31; Złoty Set: 15:12)